Obec Lietava

STOLNOTENISOVÝ TURNAJ 2014

Dňa 18. januára 2014 zorganizovala obec Lietava v spolupráci so Stolnotenisovým klubom Lietava a Základnou školou Lietava „Stolnotenisový turnaj o Pohár starostu obce Lietava 2014“. Na turnaji bolo registrovaných celkom 24 účastníkov v troch kategóriách z obcí Lietava, Podhorie a Brezany. Víťazom hlavnej kategórie mužov nad 18 rokov sa stal Peter Furmánek ml., ktorý vystriedal minuloročného víťaza Jakuba Súľovského. Mimo hlavných súťažných kategórií bolo udelené ocenenie i trom najlepším žiačkám za 1. miesto Diane Štanclovej, za 2. miesto Terézii Vráblovej /obom z Podhoria/ a za 3. miesto Veronike Koháryovej z Lietavy. 

VÝSLEDKOVÁ  LISTINA

Kategória mužov nad 18. rokov :

  1. miesto Peter Furmánek, ml.
  2. miesto Jakub Súľovský
  3. miesto Miloš Šupej

Kategória žien nad 18. rokov :

  1. miesto Mária Kuriaková
  2. miesto Mgr. Tatiana Obložinská

Kategória mládeže :

  1. miesto Patrik Pitek
  2. miesto Marián Škuľavík
  3. miesto Romana Danková

Organizátori podujatia vyslovujú poďakovanie všetkým účastníkom turnaja za aktívnu účasť na športovom podujatí a osobitne za pomoc členom stolnotenisového klubu a dobrovoľníkom, ktorí sa podieľali na jeho príprave a organizácii.

zdroj: Stolnotenisový klub Lietava, ZŠ Lietava, obecný úrad

Stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce 2013

 
      V sobotu 12. januára 2013 sa uskutočnil Stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce Lietava 2013. Súťažilo sa v troch kategóriách - muži do 18 rokov, muži nad 18 rokov a ženy. Absolútnym víťazom sa stal Jakub Súlovský, ktorý vo finále zdolal p. Miroslava Brezániho. Poďakovanie patrí členom stolnotenisového klubu za organizáciu turnaja, ako i dobrovoľníkom z radov občanov a mladým členom DHZ Lietava za prípravu podmienok pre štartujúcich.
 
Výsledková listina a foto z turnaja:  ... pripravuje sa ...   
 
 
 
zdroj: obecný úrad
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Obec Lietava, © 2011 - BROS Computing, s.r.o.