Obec Lietava

....AJ NA NOČNEJ SÚŤAŽI SA NÁM DARILO....

30.08. 2012
Aj tento víkend naše hasičské družstvá nesedeli doma, ale reprezentovali našu obec na troch súťažiach.
Prvá súťaž "nočná"so začiatkom o 22 00 hod. v sobotu bola upršaná. Konala sa v obci Hlboké n. Váhom aj za prítomnosti družstiev, ktoré reprezentujú svoje obce v severoslovenskej hasičskej lige. V štartovnom poli sa družstvo mužov postavilo na štart cca o 00 30 hod. Svojim tohtoročne najlepším časom sa držalo celú súťaž na druhej priečke, až pokiaľ neprišli na štart dve posledné ligové družstvá, ktoré našim chlapcom vyfúkli medailové nádeje a skončili v obrovskej konkurencii na krásnej štvrtej priečke.   
Viac sa darilo dievčatám, ktoré po urputnej naháňačke ligových družstiev žien uchmatli v druhom kole pohár za tretie miesto.
V nedeľnom zápolení na kysuciach v obci Nesluša znova zostali našim chlapcom len zemiakové medaile, a naše dievčatá boli po technickej chybe odsunuté taktiež na štvrtú pozíciu....len o 0,09 sek.
Podobne sme si počínali aj na ďalšej súťaži v obci Brodno, keď značne rozladené dievčatá vypadli v druhom kole po ďalšej technickej chybe a chlapci obsadili celkovo šiestu priečku. 
Sme však hrdí na našich hasičov a tešíme sa na ich ďalšie úspechy.
 Tímto víkendom zavŕšili svoju zbierku pohárov na rovných 30.

Gratulujeme Košša Stanislav Ing. predseda DHZ Lietava
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | Obec Lietava, © 2011 - BROS Computing, s.r.o.